DRŽAVNA ZAVRŠNICA U PAZINU – Osvojeno 7. mjesto u RH!

Dječaci rođ. 2010. god. i mlađi osvojili su 7. mjesto u državnoj završnici u Pazinu i Poreču od 26.-28.04.2019. na koje su se plasirali nakon osvojenog prvog mjesta u regiji.

Dječaci su u skupini odigrali ukupno četiri utakmice. Pobijedli su klub Oliva iz Vodnjana rezultatom 19:12, međutim izgubili su od kluba Dražen Petrović iz Šibenika, kluba Novog Zagreba i kluba Olimp Inspekt iz Osijeka.

Za osvojeno 7 mjesto pobijedili su ekipu Vindije iz Varaždina rezultatom 17:6.

Rezultati svih utakmica:
MEĐIMURJE MLADOST – ŠKOLA KOŠARKE DRAŽEN PETROVIĆ 18 : 40
MEĐIMURJE MLADOST – NOVI ZAGREB 7 : 25
MEĐIMURJE MLADOST – OLIVA 19 : 12
MEĐIMURJE MLADOST – OLIMP INSPEKT 11 : 21
MEĐIMURJE MLADOST – VINDIJA 17 : 06

Ovo je bilo novo iskustvo za djecu, ali i trenere jer je pravi izazov sudjelovati sa dječacima do 9 godina na jednoj takvoj završnici. No, zabave i dobre atmosfere svakako nije nedostajalo te se dječaci vesele novim susretima.

SASTAV : NIKO NOVAK, DORIJAN MAJSAN, ALEX VIŠNJIĆ, VIKTOR BRKINJAČ, NIKŠA BOGDANIĆ, KARLO KOCIJAN, NIKO TEREK, FILIP LEO KORENT, PETAR REŽEK, TOMA ŠTEFIČAR, PATRIK OSTOJA , JOSIP BEUK
TRENERI: BRUNO KOVAČIĆ I STJEPAN NOVAK