Nakon što su propustili čak tri utakmice zbog koronavirusa u redovima protivnika, momčad dječaka Međimurja U-13 konačno je krenula u završnicu Regije Sjever i odmah je pokazala da će biti jedan od favorita za osvajanje naslova prvaka.

U utakmici 4. kola uvjerljivo su dobili vršnjake Grafičara iz Ludbrega rezultatom 64-36. Naša ekipa dječaka prelomila je utakmicu u drugoj i trećoj četvrtini kada je otišla na nedostižnu prednost za protivnika.

Najefikasniji igrači u redovima Međimurja koje je na kraju slavilo pobjedu od čak +28 koševa razlike bili su Rušnjak s 21 poenom i Kelkedi s 11.

Međimurje je igralo u sastavu: Korent 2, Majsan 8, Brkinjač 4, Novak, Toplek 6, Mikec 6, Terek 6, Rušnjak 21, Lapat, Štefičar, Kelkedi 11 i Režek. Trener: M. Novak.

Završnicu U-13 Regije Sjever osim našeg Međimurja igraju: Vindija, Grafičar, Mladost Đurđevac, Vedi Bjelovar i Petar Zrinski Vrbovec.