Tri igrača Košarkaškog kluba Međimurje: Petar Glumac, Ivan Golik i Mario Marek Novak zaigrali su u subotu 15. travnja na 6. ALL STAR utakmici Druge muške lige Sjever za sezonu 2022./2023. koja je odigrana u organizaciji prvaka Podravca iz Virje.

Igrala je Neparna selekcija protiv Parne Selekcije (prema plasmanu klubova na tablici), a pobjedu je zabilježila Neparna selekcija rezultatom 100-91. (23:22, 33:27, 21:19, 23:23).

Parna selekcija ALL STAR Virje

Tri predstavnika Međimurja zaigrala su za Parnu selekciju (4. mjesto Međimurja na tablici) kojoj je kapetan bio naš Marek Novak, a vodili su je trener Radnika Matoić i naš trener Stjepan Štef Novak.

Predvođena igračima prvaka Podravca, Neparna selekcija u revijalnoj utakmici s puno dobrih poteza, slavila je zasluženu pobjedu 100-91.

Plaketu za najboljeg igrača lige, najboljeg strijelca i najboljeg igrača ALL STAR utakmice dobio je Stefan Zadravec (Podravac) koji je ujedno najbolji strijelac i igrač lige.

Plaketu za najboljeg tricaša na ALL STAR utakmici dobio je Mario Novak (Međimurje).

Spomenimo da su u finalu natjecanja trica bila oba predstavnika Međimurja Mario Novak i Petar Glumac, a Marek Novak iza kojeg je odlična šuterska sezona bio je precizniji u finalnom gađanju.

Mario Marek Novak

Ivan Golik

Petar Glumac

NEPARNA SELEKCIJA: Zadravec S. 26 (2×3) (Podravac), Šestak N. (cap) 9 (1×3) (Podravac), Vedriš M. 23 (3×3) (Podravac), Smontara K. 15 (2×3) (Vindija), Čevra L. 4 (Vindija), Kovačić T. 4 (Vindija), Putar L. 2 (Ivančica), Matuza L. 0 (Ivančica), Jukić I. 7 (2×3) (Vedi), Krajinović D. 3 (1×3) (Vedi), Benotić T. 0 (Podravac), Šoš A. 4 (Podravac), Izbornici: Hrženjak M. (Podravac) i Mudri V. (Vindija)

PARNA SELEKCIJA: Bjondić L. 11 (3×3) (Radnik), Šašek F. 8 (Radnik), Matoić M. 6 (Radnik), Golik I. 10 (2×3) (Međimurje), Novak M. (cap) 3 (1×3) (Međimurje), Glumac P. 7 (1×3) (Međimurje), Alebić P. 4 (Petar Zrinski), Bosanac L. 7 (1×3) (Bjelovar), Fuis P. 0 (Virka), Mucak I. 4 (Virka), Palić F. 28 (3×3) (Labrada), Gavranović R. 2 (Bjelovar), Izbornici: Matoić T. (Radnik) i Novak S. (Međimurje).