Pobjedom na gostovanju u Virovitici protiv Virke 60-69 u sklopu 8. kola Lige Sjever, naša juniorska ekipa U19 osigurala je najmanje drugo mjesto i na taj način izborila ulazak među 16 najboljih ekipa u zemlji koje će se boriti za naslov državnog prvaka.

U Virovitici pod vodstvom Stjepana Štefa Novaka 7. pobjedu u Ligi sjever izborili su: Šarić 5 (1×3), Hren 5, Kovač 6, Kranjčec 15 (1×3), Mikulić 4, Zaspan 7 (1×3), Horvat 7, Balent, Gašparić 16 i Dakić 1.

Do kraja prvenstva Lige Sjever slijede još dva kola u kojem se Međimurje bori za poziciju 1. ili 2. za daljnje natjecanje s Podravcem iz Virja.

Virjani su u prvoj utakmici svladali Međimurje, tako da u nedjeljnu utakmicu 23. travnja koja se igra u njihovoj dvorani, ulaze kao favorit za obranu prvog mjesta.

Nakon toga Međimurje igra još domaću utakmicu posljednjeg 10. kola s Vedijem, dok se Poluzavršnica PH igra odmah potom, od 5. do 7. svibnja.