KK Međimurje - Kadeti U17

Sezona 2018./2019.

Termini treninga za kadete (2002/03) i pretkadete (2004/05)

Mjesto treninga se mijenja

Ponedjeljak: 19:30 – 21:00, IVANOVEC
Utorak: 18:25 – 19:45, III. OŠ
Srijeda: 19:45 – 20:15, I.OŠ
Četvrtak: 18:45 – 20:00, I.OŠ
Petak: 20:00 -22:00,M.SUBOTICA

Trener Igor Čajić – mob: 095 906 8025Kontakti:

Termini treninga podložni su promjenama, za provjeru određenog termina molimo Vas da kontaktirate trenera.

Mi smo kadeti U17

  • LEONARD KUQI
  • NIKO ŠARIĆ
  • TOMO BALENT
  • IVANO RODEK
  • FRANJO KRANJČEC
  • LOVRO BEUK
  • LOVRO NOVAK
  • NIKOLA HREN
  • FABIJAN ZEMBER
  • FRANKO ZASPAN
  • VIKTOR ŠIMUNIĆ
  • MUFI ANTONIO BAJRIĆ
  • JOSIP DŽERDŽI
  • LOVRO MARČEC
  • LUKA BAŠEK
  • MATEJ HORVAT
  • LOVRO GAŠPARIĆ
  • ROKO KNEŽEVIĆ
  • ADRIAN ZRNA
  • FILIP SINKOVIĆ
  • MARIN KOVAČ

VIJESTI

19/05/2022
JKL: Junački oproštaj od sezone naših kadeta u Osijeku

Kadetski sastav Međimurja junački se oprostio od ove sezone utakmicom posljednjeg 18. kola Jedinstvene kadetske lige HKS-a koju su odigrali na gostovanju u novoj osječkoj dvorani Gradski vrt protiv domaćeg sastava Vrijednosnice Osijek. Domaći su nakon dramatične završnice slavili pobjedu 89-80 (24-12, 26-30, 15-15, 24-23). Iako rezultat možda sugerira da nije bilo neizvjesnosti oko pobjednika,…

15/05/2022
JKL: Kadeti Međimurja protiv Marsonije izborili vrijednu pobjedu

Lijepa subotnja večer u sportskoj dvorani u Ivanovcu. Kadetska U-17 ekipa Međimurja zabilježila je prvu i dugo priželjkivanu pobjedu u Jedinstvenoj kadetskoj ligi Hrvatskog košarkaškog saveza, u kojoj igra 10 najboljih hrvatskih klubova. Bili su naši mladići pod vodstvom trenera Stjepana Štefa Novaka nadomak slavlja u utakmicama protiv pulske Stoje i Šibenke, ali prva pobjeda…

12/05/2022
ČK BASKET FEVER IS BACK! Jeste li spremni biti najbolja 3×3 ekipa turnira?

Ovogodišnji događaj koji se ne propušta je novo izdanje ČK Basket Fever VII, koje će se održati u subotu 28. svibnja na dobro poznatoj lokaciji u srcu Čakovca – na igralištu kraj Macanovog doma. Dvoranska košarkaška sezona bliži se kraju, a kreće hakl na vanjskim terenima. Košarkaški klub Međimurje ove godine nešto ranije povodom Dana…

PosTeamBroj utakmicaPobjedePoraziPostignuti koševiPrimljeni koševiRazlika koševaBodovi
1.KK Cibona171521572116640632
2.KK Zadar171431677112854931
3.KK Cedevita Junior171341575118539030
4.KK Sonik Puntamika171341364103433030
5.KK Bosco171161384116821628
6.KK Stoja1751212301519-28922
7.KK Vrijednosnice Osijek1751212131461-24822
8.GKK Šibenka1741312131500-28721
9.KK Marsonia1741310161411-39521
10.KK Međimurje171179751647-67218
view all