U nedjelju 06.10.2019 u 17:30 sati odigrana je utakmica finala kupa KSMŽ-a između domaćina KK Globetke i KK Međimurja pred tristotinjak gledatelja u dvorani II. osnovne škole Čakovec

Nakon prvotnog vodstva do 5:4 za domaćine Međimurje više niti u jednom dijelu utakmice nije dozvolilo da se Globetka približi i konačni rezultat je bio 92:52 za KK Međimurje. Bila je to jednosmjerna utakmica koja je mogla i završiti većom razlikom da trener KK Međimurja nije dao priliku svim igračima s klupe. KK Globetka u svojim redovima ima prekaljene košarkaše poput Vugrinca, Golubića i Biševca ali oni nisu mogli parirati trenutno boljim igračima Međimurja posebno braći Kranjčec te Krajačiću koji su i ovu utakmicu bili na nivou i dirigirali tempo igre.

Već na poluvremenu je rezultat na semaforu bio 50:22, te je drugo poluvrijeme prošlo više u revijalnom tonu.

KK Globetki želimo puno uspjeha u nadolazećim natjecanjima, a KK Međimurje se okreće igranju regionalnog kupa te A2 lige Sjever.

ČAKOVEC-GLOBETKA – MEĐIMURJE 52:92 (14:24, 8:26, 15:20, 15:22).

Čakovec. Dvorana II. OŠ Čakovec. Gledatelja: 300. Suci: Borna Valpatić, Marin Bogdanić i Vito Totić.

Čakovec-Globetka: Podvezanec 6, Pranjić 0, Capek 0, Golubić 11, Vugrinec 6, I. Vurušić 6, V. Vurušić 7, Terek 5, Biševac 4, Novak, Radek 0 i Marković 7. Trener: Davorin Škoda.

Međimurje: Novak 10, Bartolić 2, M. Kranjčec 15, Rusak 12, Mićanović 0, Čajić 5, Drk 4, Golik 9, Ostoja 6, S. Kranjčec 10, Horvat 9 i Krajačić 10. Trener: Mario Novak.