U derbiju 2. kola Otvorene lige Sjever, košarkaši Međimurja nisu uspjeli stići do druge pobjede.

Na gostovanju u Križevcima domaći Radnik bio je bolji rezultatom 78-72.

Nakon što je naš sastav na krilima raspoloženih Pađana, Kuzmića, Hrena i F. Kranjčeca vodio dobar dio prvog poluvremena, ali u završnici druge četvrtine kada je priliku dobio ostatak našeg sastava, Radnik je preokrenuo rezultat i na poluvremenu stekao +7 poena razlike.

Uspješno su prednost Križevčani držali do samog kraja (šteta što je naš kapetan Kuzmić ispao iz igre odmah na početku zadnje četvrtine zbog 5 „penala“)  i na kraju zasluženo pobijedili.

Za Međimurje su igrali: Balent – , Kuzmić 19, Zaspan 2, Hren 15, Gašparić 2, Šarić 4, Šoltić -, F. Kranjčec 15 i Pađan 15. Trener: S. Novak.

Nakon dva uzastopna gostovanja, u preostale tri utakmice prije utakmice za konačni poredak, Međimurje će biti domaćin.

Tako je utakmica 3. kola na rasporedu u petak 26. travnja protiv Grafičara iz Ludbrega s početkom u 19:30 sati u sportskoj dvorani I. OŠ Čakovec.