U nedjelju 03.11.2019 u 17.30 u I. osnovnoj školi u Čakovcu igrao se derbi dvije neporažena ekipe A2 LIGE SJEVER između domaćina KK Međimurja i KK Podravca iz Virja. Nakon pobjede Međimurja u polufinalu Kupa regije sjever bio je to njihov drugi susret i druga pobjeda Međimurja. Nakon 40 minuta igre rezultat bio je 74:71 za domaćina.

U odnosu na kup susret protiv Grafičara u sastav su se nakon ozljeda vratili najbolji igrači Krajačić i Kranjčec. Iako je Krajačić prije ovog susreta odradio tek pola treninga, a Kranjčec tek jedan i pol, upravo su ova dva igrača bila važni faktori pobjede.

Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu te su na odmor otišli vodstvom 44:37. Bolja igra Međimurja krenula je od treće četvrtine. Naši su košarkaši do kraja tog perioda smanjili prednost na samo minus dva, a u posljednjoj su četvrtini nakon velike borbe došli do konačnog preokreta i pobjede.

Novopečeni otac Krajačić kojem ovim putem čestitamo, bio je posebno angažiran i opet je bio prvo ime Međimurja s 19 poena, Davor Ostoja je zabio 12, a Stjepan Kranjčec i Ivan Golik po 11.

• Međimurje-Podravac 74:71 (19:23, 18:21, 19:14, 18:13)

Međimurje: Novak M. 8, Pongrac T. Kranjčec M. 6, Drk I. 7, Golik I. 11, Ostoja D. 12, Kranjčec S. 11, Horvat S. Krajačić D. (cap) 19 Bartolić L. Rusak L. Čajić I.

Ostali rezultati 4. kola: Grafičar-Vindija 110:63, Bjelovar-Koprivnica 91:80, Ivančica-Petar Zrinski 81:79, Virka-Labrada 75:86, Radnik slobodan.