U subotu 12.10 u dvorani I. osnovne škole Čakovec odigralo se 2. kolo U13 lige između KK Međimurja 2 i KK Čakovca koje se završilo rezultatom 48:71 za goste.

Vrlo loše prvo poluvrijeme naših dječaka koji kao da nisu bili na terenu. Jedini raspoloženi igrač KK Međimurja 2 bio je David Toplek koji je igrao rezolutno što se ne može reći za ostatak ekipe. Rezultat nakon pola utakmice iznosio je 18:46 za goste.

Početak treće četvrtine kao da ušla druga momčad KK Međimurja koja pokazuje agresivnost i inicijativu i četvrtina se dobiva s 20:13.. Posljednja četvrtina nudi još bolji igru i smanjenje rezultata -12 razlike ali na kraju momčad KK Međimurja gubi snagu te se protivnik vraća na +20 razlike.

Sastav : Horvat Hrvoje, Varovic  Gabrijel, Toplek David, Šimunic Viktor, Rušnjak Jakov, Bajrić Mufi Antonio, Ostoja Patrik, Kitanovic Filip, Kelkedi Borna i Ostoja Oliver.