U subotu je U19 ekipa u 2. kolu odigrala vrlo dobru utakmicu protiv ekipe Donjeg Kraljevca gdje se utakmica prelomila u zadnje tri minute susreta. usprkos porazu 55:66 bio odličan angažman svih naših igrača koji su u prosjeku 2 godine mlađi ( većinom 2003. i 2004. godište ) i imaju priliku igrati protiv fizički jačih i iskusnijih protivnika. Karakterno i bez straha igrali smo kroz svih 40 minuta. Na 3 minute prije kraja utakmice hvatali smo priključak na -5 koševa ali s nestrpljenjem ušlo u tri napada za redom što nije bilo dovoljno dobro za poentiranje i mogući preokret koji je bio itekako moguć. Vidljiv je napredak u igri u odnosu na 1. kolo i nadamo se da će se naša momčad kroz nadolazeća kola samo podizati.

Sastav ekipe: VLAHEK D., GAŠPARIĆ V., KRANJČEC F., BARTOLIĆ L., MIĆANOVIĆ D. SOLAR M., HERMAN M., ČAJIĆ I., LEGEN M., ŠARTAJ R. Treneri: Igor Čajić i Milan Bošnjak.