U 1. kolu U19 lige naša momčad gostovala je kod rivala iz Ludbrega.

KK GRAFIČAR – KK MEĐIMURJE  98:65

Bez obzira na prosječnu dob naše ekipe koja je u prosjeku 2 do 3 godine mlađa nije se dobro ušlo u utakmicu. U prve dvije četvrtine zaostatak je već bio 35 poena da bi se u trećoj i četvrtoj četvrtini odigrao ravnopravan susret uz pozitivan rezultat za našu momčad. Trebalo nam je punih dvadeset minuta da odlučnije krenemo u utakmicu. Kontakt igra u obrani i napadu u kojoj se naša momci nisu baš najbolje snašli i karakter pojedinaca je nešto što u ovoj utakmici nije valjalo i na čemu će trener Čajić trebati poraditi sa svojom momčadi.

Nažalost ovaj susret neće biti zapamćen po dobroj košarci nego po oštrom startu igrača KK Međimurja koji je nažalost rezultirao slomljenom rukom igrača KK Grafičara Tureka. Cijela uprava i treneri KK Međimurja se javno ispričavaju na ovom nemilom događaju te igraču Tureku želimo čim brži oporavak i povratak na košarkaške parkete.

Sastav ekipe: Kovač K., Bartolić L., Mićanović D., Legen M., Gašparić V., Čajić I., Šartaj R., Pongrac T., Kuqi D.

Trener : Igor Čajić

Rezultat po četvrtinama ( 30:11 , 27:12, 25:23, 16:19 ).