U17 momčad je u prvom kolu gostovala u Kotoribi. S utakmicom u nogama od dana prije trebalo nam je dvije četvrtine da se uhvati ritam. Malo nezalaganje u obrani, posebno u zagrađivanju obrambenog skokoa koštalo nas je lagano primljenih koševa, detalj koji je važan segment u obrambenoj igri. U drugom dijelu utakmice smo se konačno probudili i uz dobar protok lopte u napadu, suradnju i sudjelovanje svih igrača u obrani ( svih 12 igrača je sudjelovalo i podijelilo minutažu ) priveli utakmicu krajnjim rezultatom 64:85 u našu korist. Zahvaljujemo domaćinima na odličnoj utakmici i korektnoj borbi.

Sastav ekipe: GAŠPARIĆ V., KUQI D., ŠARTAJ R., HERMAN M., KRANJČEC F., LEGEN M., SOLAR M., STRNAD R., VLAHEK D., ČAJIĆ I., HORVAT N., PETRIČEVIĆ K.

Trener: Igor Čajić