Pretkadetima Međimurja U-15 uručen je pobjednički pehar Lige kupa regije Sjever na ALL STAR utakmici koja je odigrana u Čakovcu u organizaciji našeg košarkaškog kluba.

Pehar za pobjednika primio je kapetan ekipe Niko Šarić. Podsjetimo nakon što su osvojili naslov pobjednika Kupa regije Sjever, naši mlađi kadeti u polufinalu pobjedom nad KA Osijek, plasirali su se na državnu završnicu koja je odigrana u Sinju na kojoj su osvojili 4. mjesto.

U sklopu završne priredbe ovog natjecanja odigrana je revijalna utakmica između pobjednika KK Međimurje Čakovec i Selekcije Regije u kojoj je pobjeda pripala Selekciji 66-49.

KK MEĐIMURJE – SELEKCIJA 1. REGIONALNE LIGE M15 49:66 (19:16, 4:12, 10:22, 16:16)

KK MEĐIMURJE: Šarić N. 6 (cap), Hren N. 14, Juras A. 2, Knežević R. 2, Zrna A. 9, Šimunić V. 7, Sinković F. 3, Kraljić E. 0, Kovač M. 2, Krištofić L. 2, Kuqi L. 2. Trener: Novak S.

SELEKCIJA 1. REGIONALNE LIGE M15: Krstanović N. 13 (Virka), Filipović P. 0 (Radnik), Zuzel F. 6 (Donji Kraljevec), Gašparić M. 0 (Donji Kraljevec), Mikulić M. 0 (Vindija), Vidović E. 2 (Virka), Ščetar D. 0 (Radnik), Majdak F. 2 (Vindija), Katanović B. 32 (Radnik), Tutić A. 4 (Virka), Miko T. 4 (Vindija), Zubić D. 3 (Virka). Izbornik: Dragičević H. (Virka)

Pehare su također primile ekipe KK Virka Virovitica za drugo mjesto i KK Radnik Križevci za treće mjesto.

Plaketu za najboljeg u šutiranju trica na ovoj završnici izborio je Nikola Hren (Međimurje).