U siječnju ove godine sve selekcije Međimurja osvanule su u novom ruhu. Nakon što su ranije nabavljene četiri garniture posebno dizajniranih dresova za KK Međimurje dobavljača Atali Sport, nedavno je isto takvu petu klupsku garnituru dobila i najmlađa ekipa U11.

Dresove za drugu najmlađu ekipu kluba sponzorirala je tvrtka TTM Tomašek Montaža.

Također svi igrači kluba od seniora do najmlađih od kraja siječnja nose iste hoodice i ruksake poznatog španjolskog brenda Joma, za odlazak na utakmice i druge prigode.

KK Međimurje seniori nove hudice

Nova oprema nabavljena je uz pomoć sponzora DPDT montaže i odobrenih sredstava potpore HKS-a, te roditelja igrača mlađih uzrasta koji su uz sredstva koja je osigurao klub, sufinancirali opremu za svoje dijete.

Dobavljač opreme Joma bjelovarski Kick off također je klubu donirao markere, medicinsku torbu i mreže za lopte.

KK Međimurje Čakovec zahvaljuje se svima koji su pomogli u ovoj uspješnoj akciji jednoobraznog opremanja svih ekipa kluba.