U subotu 05.10.2019. u školskoj dvorani u Ivanovcu se održao turnir za kategorije U11 i U9 pod nazivom ” Jesen 2019″.

U kategoriji U9 nastupili su : domaćin KK Međimurje Mladost , ŽKK Drnje i ŽKK Sisak . Gostujuće ekipe igrale su sa mješovitim ekipama ( djevojčice i dječaci. ) Najvažnija svrha turnira je bila odigrati što više utakmica i upoznati se sa samom igrom , terenom i novim pravilima . Rezultat ovog turnira je bio u drugom planu. Za KK Međimruje Mladost nastupili su slijedeći igrači i igračice : Dokleja Dalija , Kresinger Nina , Ružman Janja , Radović Kristina , Bašek Stela, Rubin Bono, Višnjić Alex i Korent Filip Leo. U finalu je ekipa Siska je pobijedila KK Međumrje Mladost 45:36.


U kategoriji U11 nastupili su:
U KK Međimurje Mladost , ŽKK Drnje i ŽKK Sisak. Naša ekipa nastupila je u slijedećem sastavu : Toplek David , Ostoja Oliver , Mikolaj Marko , Kelkedi Borna , Varga Marin , Bogdanić Nikša , Brkinjač Viktor , Ostoja Patrik , Terek Niko , Višnjć Alex i Korent Filip Leo.

Rezultati: 1. KK MeđimurjeMladost – ŽKK Drnje :65:21 ; 2. ŽKK Drnje – ŽKK Sisak 49:13 ;3. ŽKK Sisak KK Mđimurje Mladost 24: 72 .

Pohvale svim sudionicima organizatorima koji su ovaj turnir učinili besprijekorno dobrim.