Protekli vikend košarkaši Međimurja nisu igrali utakmicu redovnog 9. kola 2. ML Sjever.

U dogovoru s Bjelovarom zamijenjeno je domaćinstvo, pa će domaćin utakmice koja se igra ovaj četvrtak 8. prosinca biti Međimurje, a u drugom dijelu sezone Bjelovarčani.

Utakmica se igra s početkom u 20:30 u sportskoj dvorani u Ivanovcu u kojoj Međimurje ugošćuje svoje protivnike tijekom prvog dijela sezone.

U tri utakmice 9. kola koje su odigrane za vikend zabilježeni su sljedeći rezultati: Ivančica – Vedi 70-68, Virka – Podravac 73-95 i Varteks – Radnik 39-98.

Derbi kola barem na papiru trebao je biti u utorak 6. prosinca u Vrbovcu između Petra Zrinskog i Vindije. Međutim, Varaždinci su dominantno stigli do visoke pobjede 106-66 s kojom su preuzeli vrh tablice.

Međimurje nakon utakmice protiv Bjelovara u četvrtak, samo dva dana kasnije u subotu 10. prosinca igra utakmicu redovnog 10. kola protiv Varteksa, također na domaćem parketu u sportskoj dvorani u Ivanovcu (18 sati).