Košarkaški klub Međimurje Čakovec poziva sve zainteresirane dječake na upis u Školu košarke koja započinje na čakovečkim vanjskim terenima već u srpnju ove 2022. godine.

Pozivaju se dječaci koji vole sport i košarku između 8 i 12 godina da se uključe u našu Školu košarke, a nekoj od naših starijih uzrasnih ekipa mlađih kategorija mogu se pridružiti i svi drugi zainteresirani dječaci i mladići između 13 i 17 godina starosti.

Sa svim našim mlađim uzrastima od 9 do 19 godina KK Međimurje, koji su u protekloj sezoni zabilježili najbolje rezultate od svih klubova Regije Sjever, rade licencirani treneri.

Roditelji, vašu djecu očekuju redoviti treninzi sa iskusnim trenerima, domaće i gostujuće utakmice gdje će djeca stvoriti nova poznanstva i iskustva, druženja, sastanke i mnogo više toga u Košarkaškom klubu Međimurje iz Čakovca.

Pridružite nam se već danas!

Pošaljite poruku ili nazovite 098 134 7457 (Stjepan Novak).