Košarkaški klub Međimurje Čakovec nastavio je s lijepom tradicijom za Nikolinje i predstojeći Božić.

Pri kraju godine organizirao je fotografiranje svih klupskih ekipa, kao i zajedničku fotografiju svih igrača i trenera za prigodni kalendar za 2023. godinu.

Na kraju foto-druženja 80-ak igrača kluba stiglo je dodatno iznenađenje za najmlađe, kad se u dvorani oglasilo zvono Djeda Mraza i poznati „Ho, Ho, Ho“.

Povodom Nikolinja i predstojećih božićnih blagdana, naš simpatični Djedica uz pomoć vrijedne trenerice Maje, podijelio je najmlađim članovima kluba prigodni slatki paket.

Bila je to mala klupska nagrada za njihov dosadašnji rad i zalaganje, te poticaj da nastave uživati u košarci i napredovati sve do naše seniorske ekipe ili nekih drugih još jačih momčadi.