Jubilarnih 50 godina rada i djelovanja kluba Košarkaški klub Međimurje Čakovec obilježava ovaj vikend Košarkaškim turnirom „50 godina KK Međimurje Čakovec“ (petak i subota) i prigodnom svečanošću nakon završetka turnira u subotu 1. listopada 2022. u sportskoj dvorani OŠ Strahoninec.

Raspored turnira:

petak, 30. rujna: Radnik Križevci – Vindija Varaždin (17:30); Međimurje Čakovec – Podravac Virje (19:30)

subota, 1. listopada: utakmica za 3. mjesto (16 sati); finale (18 sati).

Navijači i simpatizeri KK Međimurje tako imaju priliku da pogledaju našu najbolju košarkašku ekipu u srazu s izravnim protivnicima s kojima će se nadamo se boriti za vrh tablice Druge lige u sezoni koja kreće 8. listopada.

Također, svi ljubitelji sporta i košarke u dva dana turnira mogu pogledati ponajbolje košarkaške ekipe sa Sjevera Hrvatske i četiri vrlo zanimljive utakmice, tako da se isplati navratiti u petak i subotu u sportsku dvoranu u Strahonincu.

Dođite kako bi zajednički obilježili ovaj veliki klupski jubilej!